تبلیغات
مجاهدین ولایت - پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفتمین روز شهادت جمعی از مردم زاهدان
ایمان ، عزم و جهاد، این همان سه درس جاودانه ی اسلام به پیروان خود و به همه ی بشریت است . امام خامنه ای
 بسم‌الله الرحمن الرحیم
 هفتمین روز شهادت مظلومانه‌ی جمعی از هم میهنان مؤمن و مخلص در زاهدان به دست جنایتكاران و تروریستهای جرّار فرا رسید. در این حادثه‌ی خونین دست گنهكار و مُجرمِ منحرفان متعصّب وهابی با پشتیبانی و فتنه‌انگیزیِ سازمانهای جاسوسی بیگانه، دلهائی را داغدار و خانواده‌ هائی را عزادار كرد كه فروغ محبت و ارادت به اهل بیت پیامبر علیه و علیهم‌السلام بر آن تابیده و پرتو معرفت و توحید خالص بدان صفا بخشیده است‌.
متعصبان كور و جاهل و قاتل، دل گمراه و باطن ظلمانی خود را به قدرتهای فاسدی سپردند كه دشمنی خود را با اسلام و مسلمین ، بارها و بارها نشان داده و هر جا و هر گاه توانسته‌اند عناد و بُغض خود نسبت به مسلمانان را آشكار كرده و ضربه‌ی خود را وارد ساخته‌اند.
 دشمنی آنان با جمهوری اسلامی هم بخاطر پرچم برافراشته‌ی اسلام در این كشور و دعوت همیشگی آن به اتّحاد و اقتدار و عزّت اسلامی است. در این حادثه‌ی خونین و مشابهات آن ، یكی از هدفهای دشمنان، اختلاف‌افكنی میان مسلمانان است.
جمهوری اسلامی كه دهها سال بزرگترین و مطمئن‌ترین حامی مسلمانان مظلوم در غزّه و فلسطین و افغانستان و كشمیر و دیگر مناطق اسلامی بوده و هست، اكنون آماج این توطئه‌ی خبیث از سوی دستگاههای جاسوسی آمریكا و رژیم صهیونیستی و انگلیس قرار میگیرد تا به خیال خام آنان ، درگیر فتنه‌ی مذهبی و نزاع شیعه و سنی شود.
غافل از آن كه اهل تسنن در ایران اسلامی نیز مانند برادران شیعه‌ی خود بارها وفاداری خویش را به این نظام مقدس اسلامی ثابت كرده و مردانه و مؤمنانه در برابر استكبار و عوامل مزدورش ، به دفاع از جمهوری اسلامی و كشور عزیز ایران برخاسته‌اند....


 در منطقه‌ی ما پیدایش و رشد تروریزم وحشی و كور، از اساس ، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریكا و انگلیس و مزدوران دولتی و غیر دولتی آنها است و بر همه‌ی مسلمانان واجب است كه با این مولود شوم و نحس كه مصداق بارز افساد فی‌الارض و محاربه با خدا است، ‌مقابله و مبارزه كنند.
همه‌ی فرقه‌های اهل سنّت در ایران و كشورهای همسایه كه آبروی اسلامیِ آنان آماج این سیاست خبیث است، بخصوص علماء دینی و روشنفكران و دانشگاهیانِ آنان ، وظائف سنگین‌تری دارند.
 فرزانگان شیعه و سنّی در همه‌ی كشورهای اسلامی و عربی باید اغراض پلید دشمنان را در ایجاد و تقویت تروریسم فرقه‌ئی برای همگان تبیین كنند و آنان را از خطر بزرگ فتنه‌های مذهبی كه آرزوی بزرگ دشمنان اسلام است ، بر حذر دارند.
جمهوری اسلامی باذن‌الله‌تعالی اجازه نخواهد داد كه اَیادی استكبار جهانی زیر نام وهابیت و امثال آن، ‌میان برادران مسلمان اختلاف افكنی كنند. دستگاههای مسئول حكومتی موظفند در هریك از قوای سه‌گانه برابر مسئولیتهای خود با این دشمنان امنیّت و وحدت كشور با قاطعیت و جدیّت، مقابله كنند و فتنه‌گران را به سزای اَعمال خود برسانند.
مردم مؤمن و پاك‌نهاد نیز باید آرامش و بصیرت خود را حفظ كنند و با پرهیز از هر نوع حركت بی‌رویّه، مأموران و مسئولان كشور را در انجام وظائف خود یاری رسانند. اینجانب بار دیگر به روح شهدای عزیز حادثه‌ی خونین زاهدان كه در سالروز ولادت حضرت سیدالشهداء علیه‌آلاف‌السلام و الثناء، به دیدار حق شتافتند درود میفرستم و همدردی خود را با خانواده‌های عزیز و محترم آنان اعلام و صبر و آرامش و اَجر و پاداش الهی را برای آنان مسألت میكنم و شفای عاجل مجروحان و مصدومان مظلوم را متضرعانه از خداوند متعال استدعا دارم.
 والسلام علی عبادالله‌الصالحین و رحمةالله و بركاته
 سیّد علی‌خامنه‌ای
 30/ تیرماه/ 1389طبقه بندی: کلام مولا،  جهان اسلام، 
نگارش در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط هادی حق جو | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="140" height="240" >