تبلیغات
مجاهدین ولایت - توصیه آیت الله سیستانی به بیت امام(ره)
ایمان ، عزم و جهاد، این همان سه درس جاودانه ی اسلام به پیروان خود و به همه ی بشریت است . امام خامنه ای
  در پی مراودات معنا دار و مستمر بیت امام(ره) با افراد و     
احزاب معلوم الحال و عمدتا ضد نظام ، حضرت آیت الله    العظمی سیستانی از مراجع  عظام تقلید طی دیدار یکی از فرزندان مرحوم حاج احمد خمینی با ایشان ، بیت امام(ره) را به پشتیبانی از ولایت فقیه و حرکت پشت سر رهبر انقلاب توصیه کردند.
 متن خبر به گزارش رجانیوز بدین شرح است :
 آیت الله سیستانی در دیداری که یکی از اعضای بیت امام اخیرا با ایشان داشتند توصیه های قابل تاملی را بیان کردند. به گزارش جهان آیت الله سیستانی در این دیدار با بیان اینکه مسائل ایران را از طریق سایت ها و رسانه های مجازی دنبال می کنند نسبت به برخی اخبار در ایران اظهار نگرانی کردند. 
 ایشان با تاکید براینکه همواره نسبت به وحدت در کشور باید حساسیت داشت و برای تحقق این مهم تلاش کرد به این عضو بیت امام توصیه کردند که همواره پشت سر رهبر انقلاب حرکت کنند و پشتیبان ولایت فقیه باشند.
گفته می شود این عضو مهمان به بیت حضرت آیت الله سیستانی، سید علی خمینی بوده است.سال گذشته نیز آیت الله سیستانی، وی را به درس خواندن و پشتیبانی از رهبر انقلاب توصیه کرده بودند.
مدتها است برخی آگاهان سیاسی و دلسوزان انقلاب نسبت به نزدیکی فتنه گران به بیت حضرت امام و سوء استفاده از حرمت این خاندان نزد مردم اظهار نگرانی کرده اند.  طبقه بندی: فرهنگی اجتماعی،  سیاسی، 
نگارش در تاریخ شنبه 9 مرداد 1389 توسط هادی حق جو | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="140" height="240" >