تبلیغات
مجاهدین ولایت - كسی كه مكتب ایران را به جای مكتب اسلام معرفی می كندخودی نیست
ایمان ، عزم و جهاد، این همان سه درس جاودانه ی اسلام به پیروان خود و به همه ی بشریت است . امام خامنه ای
آیت الله مصباح یزدی تاكید كرد: افرادی كه بی شرمانه مكتب ایران را به جای مكتب اسلام معرفی می كنند، خودی نبوده بلكه غیرخودی اند.
به گزارش رسا، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)، در جمع فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی، بنیاد تعاون، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و هوافضای سپاه، خط امام را خط واقعی اسلام برشمرد و گفت: باید نسبت به مبانی نظام و اصول خط امام كه خط واقعی اسلام است شناخت داشته باشیم و مواظب باشیم كه خط ایشان كه همان روح اسلام است لطمه نخورد.
آیت الله مصباح یزدی با اشاره به برخی اظهارنظرها افزود: كسانی كه بی شرمانه مكتب ایران را به جای مكتب اسلام معرفی می كنند، خودی نبوده غیرخودی اند و باید حواسمان جمع باشد.
وی خاطرنشان كرد: شما كه ادعای خط امام می كنید، امام راحل در كدام سخنرانی خود از اسلام ده بار سخن نگفت و از ایران نام برد؛ ما كه پیرو او هستیم باید همان روش را ادامه دهیم.
عضو خبرگان رهبری با بیان اینكه آنچه به ما عزت بخشیده، اسلام است، تصریح كرد: ایران در زمان رژیم پهلوی هم بود، آنها طرفدار ناسیونالیسم و ملی گرایی بودند؛ حالا ما باید همان شعارها را زنده كنیم؟ پس اسلام و انقلاب چه شد؟
رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی اظهار داشت: برخی ها می گویند نسبت به احكام اسلام سست شویم اینها كه مهم نیست! سؤال این است كه پس چه چیزی مهم است! ملت برای اینها جان داده اند.
وی ادامه داد: باید حواسمان جمع شود چرا كه انحراف از اینجا شروع می شود، اصول فراموش نشود، اصول یعنی تابع رهبر و ولایت فقیه و در این اصول شرایط زمان و تصمیمات سیاسی نمی تواند تغییر ایجاد كند و تا ظهور امام زمان این اصول خواهد بود.
نسبت به اصول اسلام با كسی شوخی نداریم
آیت الله مصباح یزدی تاكید كرد: مردم ما بر سر عقاید و اصول خود صدها هزار شهید داده اند ما بر سر این عقاید معامله نمی كنیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ما اسلام را می خواهیم و هركس اسلام را بخواهد خدمتگزار او هستیم و در این مسیر با كسی عقد اخوت نبستیم، هركس از اسلام كج برود، ردش می كنیم.
آیت الله مصباح یزدی در ادامه به فتنه بعد از انتخابات سال گذشته اشاره كرد و بیان داشت: باید سالها بگذرد تا معلوم شود كه چه خطری برای اسلام و ایران بود و خداوند چگونه این خطر را از سر اسلام و ملت ایران رفع كرد.
فتنه تمام نشده است
وی با بیان اینكه نباید بگوییم فتنه تمام شده است اظهار داشتند: هنوز كسانی در سایت هایشان می نویسند، كه حكومت امام، حكومت دیكتاتوری بود و ما طرفدار پلورالیسم سیاسی هستیم.
این استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: صریحا می گویند ما به جای جمهوری اسلامی؛ جمهوری ایرانی می خواهیم.
آیت الله مصباح یزدی گفت: امروز آن فتنه تمام شده، فردا نوبت فتنه دیگر و آزمایشی جدید در كلاس های بالاتر، نباید خیال كنیم كسی كه چند روزی برای اسلام و كشور زحمت كشید تضمین شده است، باید تا آخر پشت سر رهبری باشیم تا منحرف نشویم.

طبقه بندی: جهان اسلام،  سیاسی، 
نگارش در تاریخ چهارشنبه 20 مرداد 1389 توسط هادی حق جو | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="140" height="240" >