تبلیغات
مجاهدین ولایت - فاصله بین رهبری و مرجعیت قم خواب آشفته دشمنان است
ایمان ، عزم و جهاد، این همان سه درس جاودانه ی اسلام به پیروان خود و به همه ی بشریت است . امام خامنه ای

دشمنان نظام وانقلاب همواره درصدد  بوده اند تا نشان دهند بین مقام رهبری و مقام مرجعیت وحوزه در ایران تقابل وجود دارد و به انحاءمختلف سعی در القاء این مطلب داشته اند و از هر بهانه ای و لو اختلاف نظر های علمی وفقهی برای اظهار این مطلب استفاده كرده اند .

 حمایت همه جانبه معاندان اسلام وانقلاب از كسانی كه روزی ردای مرجعیت را به دوش داشتند و با خیانتشان به انقلاب زبان دشمن شده بودند ، گواه بر این مطلب است .

یكی از ترفند های معمول دشمنان در این زمینه پخش شایعات بی اساس ، نقل قولها و داستان سرایی هایی های كذب است كه با توجه به سفر مقام عظمای ولایت به قم بازار داغی پیدا خواهد كرد . لذا باید توجه داشت كه این روز ها دشمنان شایعات بسیاری بدین منظور منتشر خواهند كرد .

من جمله شایعه ای بود كه چند روزی است بر سر زبان برخی غافلان افتاده و آن این كه یكی از مراجع معظم تقلید در آستانه سفر مقام معظم رهبری برای سفر زیارتی به مشهد رفته اند .

جالب این جاست كه برخی از دوستان می گفتند : ما سر درس همان مرجع مورد اشاره بودیم كه بعضی به ما پیام می دادند وسوال می كردند : آیا واقعا استاد شما به مشهد رفته است ؟؟!!

انشالله با سفر مقام معظم رهبری شاهد كور شدن فتنه دشمنان خواهیم بود .

طبقه بندی: سلسله درسهای واکاوی فتنه،  فرهنگی اجتماعی،  جهان اسلام،  سیاسی، 
نگارش در تاریخ چهارشنبه 28 مهر 1389 توسط هادی حق جو | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="140" height="240" >